Sveiki!

Esu Tomas Brazinkas, fotografas, „Brazzi“ studijos įkūrėjas, „Brazzi Photo School“ lektorius.

Su fotografija gyvenu jau 15 metų, o skirtingos veiklos į ją ir klientų poreikius leidžia pažvelgti iš skirtingų perspektyvų.

Brazzi studio

Visada turėjau kūrybiškumo, įsigilinimo į kitų poreikius, gebėjimo apjungti kūrėjus bendram projektui, savybes. Tačiau kurdamas verslą nuo nulio įgijau vertingos lyderystės, dėmesio detalėms, procesų valdymo, komandinio darbo patirties.

Brazzi Photo School mentorius

Man patinka įkvėpti žmones išsikelti tikslus ir jų siekti. Būdamas lektoriumi, turiu galimybę dalintis savo patirtimi, palaikyti kitus kūrybinėje kelionėje. Tai įkvepia ir mane patį stebėti ko reikia studentams, kurti mokymų programas paremtas jų poreikiais ir pačiam nuolat tobulėti.

Būdamas vadovu, supranti kitus vadovus

Verslo porteto fotografija apjungia įvairias mano žinias ir patirtis. Pats būdamas įmonės vadovas, mentorius, lyderis galiu ne tik suprasti kitų lyderių poreikius, bet ir padėti atsiskleisti prieš objektyvą, jaustis natūraliai, laisvai ir savimi.

Šiuolaikiniame pasaulyje, kur tiek daug verslo vykdoma internetu, jūsų portretas dažnai yra pirmas dalykas, kurį pamatys potencialūs klientai ar partneriai. Tai gali atrodyti kaip smulkmena, tačiau pakeisti tai, kaip kiti žiūrės į jus ir jūsų verslą.

Jei planuojate atsinaujinti verslo portretą ir ieškote fotografo, gebančio suprasti jūsų kaip vadovo poreikius, pakalbėkime.

Tomas Brazinskas